EVÄSTEIDEN KÄYTTÖ
Evästeiden avulla parannetaan sivuston toimivuutta ja sivuston sisältöä. Evästeiden avulla kerätään tietoa sivuilla vierailuista ja tallennetaan tietoa joka sallii meidän luoda uusia ominaisuuksia kuten vertailutyökalun. Evästeet eivät tallenna henkilökohtaisia tietoja. Löydät lisää tietoa evästeistä Yksityisyydensuoja sivulta.

Ajoneuvon sijainti

Rinta-Joupin Autoliike
Ruutihaantie 4
84100
Ylivieska
Puhelin: 020 777 2609

Rinta-Joupin Autoliike

Ruutihaantie 4
84100
Ylivieska
Puhelin : 020 777 2609
Rinta-Joupin Autoliike

Osaston yhteystiedot

Uudet henkilöautot

Aukioloajat
Ma-Pe 09:00-18.00
La 10:00-15:00
Jorma Elasvirta Myyntipäällikkö jorma.elasvirta@rinta-jouppi.com
Numero:044 599 4671
Timo Vanhala Myyntipäällikkö timo.vanhala@rinta-jouppi.com
Numero:0400 581 551
Petri Pinola Automyyjä petri.pinola@rinta-jouppi.com
Numero:044 705 8719
Antero Saulio Automyyjä antero.saulio@rinta-jouppi.com
Numero:0400 450 812
Jarkko Ranta-Nilkku Automyyjä jarkko.ranta-nilkku@rinta-jouppi.com
Numero:0400 872 036
Tauno Timlin Automyyjä tauno.timlin@rinta-jouppi.com
Numero:045 634 8707
Janne Niemi Automyyjä janne.niemi@rinta-jouppi.com
Numero: 044 599 4673

Uudet hyötyajoneuvot

Aukioloajat
Ma-Pe 09:00-18.00
La 10.00-15.00
Jorma Elasvirta Myyntipäällikkö jorma.elasvirta@rinta-jouppi.com
Numero:044 599 4671
Antero Saulio Automyyjä antero.saulio@rinta-jouppi.com
Numero:0400 450 812
Petri Pinola Automyyjä petri.pinola@rinta-jouppi.com
Numero:044 705 8719
Jarkko Ranta-Nilkku Automyyjä jarkko.ranta-nilkku@rinta-jouppi.com
Numero:0400 872 036
Janne Niemi Automyyjä janne.niemi@rinta-jouppi.com
Numero:044 599 4673

Vaihtoautot

Aukioloajat
Ma-Pe 09.00-18.00
La 10.00-15.00
Jorma Elasvirta Myyntipäällikkö jorma.elasvirta@rinta-jouppi.com
Numero:044 599 4671
Timo Vanhala Myyntipäällikkö timo.vanhala@rinta-jouppi.com
Numero:0400 581 551
Antero Saulio Automyyjä antero.saulio@rinta-jouppi.com
Numero:0400 450 812
Petri Pinola Automyyjä petri.pinola@rinta-jouppi.com
Numero:044 705 8719
Jarkko Ranta-Nilkku Automyyjä jarkko.ranta-nilkku@rinta-jouppi.com
Numero:0400 872 036
Janne Niemi Automyyjä janne.niemi@rinta-jouppi.com
Numero:044 599 4673

Yritysmyynti

Aukioloajat
Ma-Pe 09.00-18.00
La 10.00-15.00
Jorma Elasvirta Myyntipäällikkö jorma.elasvirta@rinta-jouppi.com
Numero:044 599 4671
Timo Vanhala Myyntipäällikkö timo.vanhala@rinta-jouppi.com
Numero:0400 581 551
Antero Saulio Automyyjä antero.saulio@rinta-jouppi.com
Numero:0400 450 812
Petri Pinola Automyyjä petri.pinola@rinta-jouppi.com
Numero:044 705 8719
Jarkko Ranta-Nilkku Automyyjä jarkko.ranta-nilkku@rinta-jouppi.com
Numero:0400 872 036
Janne Niemi Automyyjä janne.niemi@rinta-jouppi.com
Numero: 044 599 4673
Tauno Timlin Automyyjä tauno.timlin@rinta-jouppi.com
Numero:045 634 8707

Huolto

Aukioloajat
Ma-Pe 08:00-17.00
Tony Pakanen Huolto ja varaosat tony.pakanen@rinta-jouppi.com
Numero:0400 309 544
Timo Särkiniemi Huolto ja varaosat timo.sarkiniemi@rinta-jouppi.com
Numero:0400 309 543
Mirja Maijala Huolto ja varaosat mirja.maijala@rinta-jouppi.com
Numero:050 310 0991

Korikorjaamo

Aukioloajat
Ma-Pe 08.00-17.00

Varaosat ja lisävarusteet

Aukioloajat
Ma-Pe 08:00-17.00
Timo Särkiniemi Huolto ja varaosat timo.sarkiniemi@rinta-jouppi.com
Numero:0400 309 543
Tony Pakanen Huolto ja varaosat tony.pakanen@rinta-jouppi.com
Numero:045 634 8707
Mirja Maijala Huolto ja varaosat mirja.maijala@rinta-jouppi.com
Numero:050 310 0991

Asiakaspalvelu

Aukioloajat
Ma-Pe 09:00-18.00
La 10:00-15:00
Pirjo Myllylä Autosihteeri pirjo.myllyla@rinta-jouppi.com
Numero:040 521 4999
Kirsi Nieminen Autosihteeri Kirsi.nieminen@rinta-jouppi.com
Numero:044 706 9605